Yönetim Kurulumuz

MUSTAFA TUYAN (BAŞKAN)

1967 Kadirli doğumlu... Evli, 3 kız babası...
Tarsus Amerikan Lisesi sonrası Yıldız Teknik Üniversitesi Müh. Fak. Makina Bölümünden mezun olup, İ.Ü.nde İşletme Masterını yapmıştır.
Aile işi "Tuyanlar Demir" firmalarında ticari hayatına devam etmektedir.
Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almış olup, şu anda Adana Yelken Kulübü Yönetim Kurulu 3. Dönem  Başkanlığı yanında Adana Sanayi Odası'nın Disiplin Kurulu Üyelik görevini de birlikte yürütmektedir. 

KADİR EKREN (AS BAŞKAN)

1961 Adana doğumlu. Evli, 2 çocuk babası. 
Çukurova Üniv. İşletme/Pazarlama mezunu. 
Firma: ÖZ-KA Kaynak A.Ş. ve ÖZ-KA Makine Teknik Ltd. Şti.
Genç Girişimciler Derneği (Başkan ve senatörlük)
Adana Sanayici ve İş Adamları Derneği üyesi
Doğayı ve Hayvanları Derneği Kurucu üyesi
Arslandamı İş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanlığı.
İletişim :Cep Tel: 0532 265 57 77   e-mail: kekren@ozka-kaynak.com

FERİDUN KAVİ (SEKRETER ÜYE)

1971 yılında Adana’da doğan Feridun KAVİ lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümünde tamamlamıştır. University of Central Florida’da MBA dalında yuksek lisans yapmıştır. Hasan Kavi A.Ş.’de yönetici ortak olarak Porsche, Seat ve Kia Bayiliklerinin Adana ve Mersin genel müdürlüğünü yapmaktadır. Yelken Kulubü’ne 2008 yılından beri üye olup, kulubümüzde aktif olarak rüzgar sörfü, yelken, wakeboard ve su kayağı  ile ilgilenmektedir. Evli olup bir kız ve bir erkek çocuğu vardır.

ZİYA ALİM KOÇER (SAYMAN ÜYE)

1969 doğumlu.Teknik lise mezunu,evli ve 2 çocuk babası.Adana Genç İş Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi,Adana Ticaret Odası meclis üyesi, gemi,enerji ve sanayi sektöründe faaliyet gösteren Turan Makina ve Motor Yenileme ve Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti firmasının sahibidir.

ERCÜMENT DALYAN (ÜYE)

1971 Adana doğumlu..Evli,4 çocuk babası.. Dalyan Değerli Madenler San. Tic. Ltd. Şti ve Dalyan Dekorasyon İnşaat Turizm Mühendislik Taahhüt Tic. Ltd. Şti firmalarının sahibidir.

KEMAL BEKAROĞLU (ÜYE)

1966 doğumlu,4 çocuk babası.Bekaroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı.1995 yılında kurduğu Bekaroğlu markasıyla geçmişten bugüne Adana'da birçok ünlü projeye imza attı.Uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında yer alarak Adanamıza hizmet etmektedir.

ŞENTÜRK ÇALIK (ÜYE)

1966 Osmaniye doğumlu,2 çocuk babası.İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Çalık Grup yönetim kurulu başkanı ve Adana ili,Kaşoba köyünde tarımsal faaliyetler ile uğraşmakta.Adana Sanayi Odası - Adana Ticaret Odası ve Adana Genç İş Adamları Derneği üyesidir.

OGÜN GÜVERCİN ( KOMODOR )

1967 yılında Adana'da doğan Ogün Güvercin mobilya ticareti yapmaktadır.Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.Yelken Kulübüne 2004 yılında üye olmuştur.Amatör denizci belgesi sahibi olup faal olarak rüzgar sörfü,su kayağı,wakeboard,kıtesurf ve snowboard yapmaktadır.

İletişim:Gsm:0532 243 48 22 - E-mail:ogunmobilya@hotmail.com